کاور دندان

کاور دندان

کاور دندان روشی است برای افرادی که وقت کافی برای درمان انجام ارتودنسی و زیباسازی دندان خود ندارند به همین دلیل از کاور دندان استفاده می کنند . در واقع کاور با قرار گرفتن بر روی سطح دندان باعث می شود شما ظاهر دندان هایتان زیبا شود و به لبخند شما فرم دهد و به جذابیت صورت شما اضافه کند .

نکته ی قابل توجه این است که کاور موقتی است وامکان دارد بشکند که توسط دندانپزشک بر روی دندانهای شما گذاشته می شود .

محدودیت کاور دندان

  • به راحتی می توانیم به وسیله ی کاور دندان غذا بخوریم اما در صورتی که غذای جویدنی سختی بین دندان ها بماند امکان شکسته شدن کاور وجود دارد .
  • به هنگام استفاده از کاور دندان نباید از آدامس استفاده شود .
  • امکان دارد بعد از استفاده از کاور دندان صحبت کردنتان کمی تغییر کند توصیه می شود که چند ساعت قبل از رفتن به جایی صحبت کنید تا عادت کنید.

 توصیه

بهتر است برای استفاده از کاور حتماً توسط دندانپزشک ساخت کاور انجام شود زیرا در غیر این صورت امکان آسیب به دندان ها وجود خواهد داشت و در واقع شاید لازم باشد برای بهداشت دهان بعد از خوردن مواد غذایی کاور را از دهان خارج کرده و تمیز کنید و مجدد جای گذاری کنید.امروزه افراد با استفاده از روش های مختلف مانند ترمیم زیبایی دندان ،لمینت دندان ، ارتودنسی و کاور برای زیبایی دندان ها اقدام می کند .

کاور روشی موقتی محسوب می شود که مناسب برای اصلاح دندان است .که در کوتاه ترین زمان می توانید دندانهای زیبا داشته باشید با توجه به این مساله که امروزه همه دوست دارند به زیبایی مطلوب برسند .

توجه داشته باشید به هنگام انجام دادن کاور بهتر است زیر نظردندانپزشک انجام شود تا با قالب گیری مناسب مانع از هر گونه آسیب و صدمه به دندانهای شما شود .

خدمات دکتر آیتی عبارتست از

لمینت دندان

کامپوزیت دندان

ایمپلنت دندان

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.
با تشکر، مدیریت سایت دکتر آیتی ایمپلنتولوژیست

ارسال پاسخ