لبخند هالیوودی

لبخند هالیوودی

 لبخند هالیوودی به قرار گرفتن وضعیت مناسب دندان ها و لثه ها می گویند که بسیار تاثیر گذار بر ظاهر فرد می باشد انجام این روش زیبایی در دهه 60 بر روی بازیگران هالیوودی انجام می شد و پس از آن به نام لبخند هالیوودی نام گرفت.

روش زیباسازی لبخند

  • بررسی دندان ها

در در جه اول برای داشتن لبخندی زیبا باید نحوه ی قرار گرفتن دندان ها و لثه مناسب باشد به گونه ای اگر دارای دندان های نا مرتب باشیم باید برای درمان آن اقدام کنیم و بعد از آن در صورت هر گونه پوسیدگی و یا خرابی دندان باید توسط پزشک درمان شوند.

اگر دندانمان شکسته باشد یا افتاده باشد هر چه قدر که دندان هایمان را زیبا کنیم افتادگی دندان در خندیدن و یا صحبت کردن ما تاثیرگذار است که امروزه پزشکان به وسیله ایمپلنت دندان که جای گزین بسیار مناسب دندان است برای درمان اقدام می کنند .

  • بررسی خط لبخند

با استفاده از معاینه هایی که توسط پزشک انجام می شود و عکس برداری های لازم با نرم افزارهای مخصوص ،پزشک می تواند لبخند بیمار را آنالیز کند و در صورت هر گونه مشکل برای رفع آن اقدام کند .

  • طراحی کردن لبخند

در صورت نیاز پس از بررسی های لازم از عکس های گرفته شده پزشک با استفاده از روش های مختلف مانند روکش دندانی ، سفید کردن دندان ، ارتودنسی ، کاشت دندان با نرم افزار  مخصوص بر روی دندان های بیمار می تواند لبخند هالیوودی را شبیه سازی کند  .با انجام لبخند هالیوودی می توانید ، در زندگی شخصی و یا در محیط کار تاثیری که از نظر اعتماد به نفس و یا روحی می گذارد را ببینید .

خوشبختانه امروزه برای انجام ترمیم دندان،  دندانپزشک با استفاده از تکنیک های خاص و تجربه ای که دارد در کوتاه ترین زمان برای بازسازی دندان ،زیبا سازی دندان ( اصلاح خنده یا لبخند هالیوودی )اقدام می کند

خدمات دکتر آیتی عبارتست از

لمینت دندان

کامپوزیت دندان

ایمپلنت دندان

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.
با تشکر، مدیریت سایت دکتر آیتی ایمپلنتولوژیست

ارسال پاسخ