آیا ایمپلنت دندان درد دارد ؟

آیا ایمپلنت دندان درد دارد ؟

امروزه ایمپلنت دندان یکی از روش های بسیار مفید برای افرادی است که دندان های خود از دست داده اند و می توانند از روش ایمپلنت به عنوان جایگزین دندان های طبیعی خود کنند .

وقتی صحبت از ایمپلنت دندان می شود سوالی که فکر اکثر افراد را به خود مشغول می کند درباره ی درد ایمپلنت است و اینکه روش بدون درد برای ایمپلنت دندان وجود دارد یا خیر ؟

معمولاً پزشک برای کاشت ایمپلنت از روش بی حسی موضعی استفاده می کند و پزشک به خوبی می تواند مراحل کاشت ایمپلنت دندان را انجام دهد و بیمار هیچ گونه دردی را احساس نخواهد کرد.در واقع شما هنگامی درد دندان را متوجه خواهید شد که مراحل کاشت ایمپلنت به طور کامل انجام شده باشد و بعد از آن برای اینکه دردی کمتری داشته باشید پزشک برای شما مسکن تجویز می کند .

بهتر است اگر قصد انجام ایمپلنت دندان را دارید در جلسه ی قبل از انجام ایمپلنت دندان با پزشک خود صحبت کنید و در صورت داشتن سوابق بیماری با پزشک خود اطلاع دهید افرادی که دارای بیماری های قلبی حاد و … هستند بهتر است ایمپلنت انجام ندهند و از روش جایگزینی دیگری برای کاشت دندان استفاده کنند .

پزشک معمولاً ایمپلنت دندان را بعد از کشیدن دندان انجام می دهد و خوشبختانه دکتر رحیم آیتی با استفاده از روش های جدید و اصولی و با توجه به تجربه که دارد ایمپلنت دندان را با بهترین روش ممکن و کاهش درد انجام می دهد .

روش های کاهش درد در ایمپلنت دندان

  • معمولاً پزشک برای کاهش درد در ایمپلنت دندان برای بیمار مسکن تجویز می کند .
  • پزشک به بیمار کمپرس یخ تجویز می کند این عمل در کاهش درد و تسکین بسیار موثر خواهد بود .
  • رعایت بهداشت برای جلوگیری از عفونت بسیار ضروری است و بهتر است از محلول شست و شو بعد از ایمپلنت استفاده کنید .
  • در صورت عفونت پزشک آنتی بیوتیک تجویز می کند و به راحتی قابل درمان است .
  • باید مراقب باشید و به توصیه های پزشک عمل کنید .

خدمات دکتر رحیم آیتی عبارتست ازلمینت دندان

کامپوزیت دندان

ایمپلنت دندان

بلیچینگ دندان

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.
با تشکر، مدیریت سایت دکتر آیتی ایمپلنتولوژیست

ارسال پاسخ